Opinie osób testujących smoczek silikonowy dynamiczny LOVI Teddy Love

Gdyby był konkurs na najładniejszy smoczek to ten z misiem bezkonkurencyjnie by wygrał, niestety tak jak pisałam w innym poście u nas na początku się nie sprawdził bo ma troszkę za duża tarcze, ale na plus że świecą w ciemności!:brown_heart:

1 polubienie

Smoczek jest na prawdę piękny :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Świecące tarczki sa na wagę złota :green_heart: polecam je każdej mamie w moim otoczeniu .
Córka ma w nocy 2 smoczki Świecące,przez co sama może lapką je odnaleźć i nas nie budzi płaczem :slight_smile:
Wzór mnie urzekl - jest zarówno dla 🩵 jak i dla 🩷 :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

To że świecą w ciemności to jedna z zalet , my mamy z jezykami są przesłodkie :green_heart:

1 polubienie