Gdyby był konkurs na najładniejszy smoczek to ten z misiem bezkonkurencyjnie by wygrał, niestety tak jak pisałam w innym poście u nas na początku się nie sprawdził bo ma troszkę za duża tarcze, ale na plus że świecą w ciemności!![]()
Smoczek jest na prawdę piękny ![]()
Świecące tarczki sa na wagę złota
polecam je każdej mamie w moim otoczeniu .
Córka ma w nocy 2 smoczki Świecące,przez co sama może lapką je odnaleźć i nas nie budzi płaczem ![]()
Wzór mnie urzekl - jest zarówno dla 🩵 jak i dla 🩷 ![]()
![]()
To że świecą w ciemności to jedna z zalet , my mamy z jezykami są przesłodkie ![]()